Francouzská automobilka Renault nabízí celkem 21 modelů, namátkově třeba Austral, Captur, Espace, Rafale nebo Mégane E-Tech Electric. Scénic E-Tech Electric patří s délkou 4,47 metru k těm menším, šířka je pak 1,864 m, výška 1,571 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
Scénic E-Tech Electric se vyrábí ve dvou různých motorizacích. Cena je odhadnuta přepočtem z EUR při kurzu 26 Kč/EUR. Základní výbava Evolution startuje na 1 059 000 Kč, model je dostupný v 3 různých výbavách.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou E-Tech Electric 170 Comfort Range. Scénic E-Tech Electric se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem předních kol, pokud požadujete pohon 4x4, je třeba se poohlédnout jinde – v podobné cenové relaci například francouzská automobilka Peugeot nabízí e-3008 s motorem e-3008 325 GT Exclusive AWD za 1 060 000 Kč.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za E-Tech Electric 170 Comfort Range ve výbavě Evolution platili přibližně 10 869 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 251 280 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Renault Scénic E-Tech Electric je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V dubnu 2026 bylo v ČR registrováno 35 kusů modelu Renault Scénic E-Tech Electric, z toho 1 nový a 34 ojetých. Podobný počet registrací měly Hyundai Santa Fe (35 kusů), Audi Q5 Sportback (35 kusů) nebo Porsche 911 Carrera Coupé (34 kusů).
Za posledních 12 měsíců (od května 2025) bylo celkem registrováno 631 kusů.
Podle průzkumu spolehlivosti nizozemské spotřebitelské organizace Consumentenbond (2026) získal Renault Scénic E-Tech Electric hodnocení 7,6 z 10. Značka Renault celkově obsadila 27. místo z 39 hodnocených značek se skóre 7,3.
Podle TÜV Reportu 2026 má značka Renault dlouhodobou průměrnou poruchovost 28,9 % (14. z 14 značek v žebříčku).
Norský youtuber Bjørn Nyland model otestoval celkem 4× v letech 2024 napříč 2 variantami a generacemi. Nejlepší naměřené hodnoty: při 90 km/h 173 Wh/km (dosah 492 km) (Scenic E-Tech 92 kWh), při 120 km/h 238 Wh/km (dosah 358 km) (Scenic E-Tech 92 kWh), 1000km challenge 10 h 10 min (průměr 98,4 km/h) (Scenic E-Tech 92 kWh, 2024), špičkový výkon DC nabíjení 146 kW (Scenic 92 kWh). Závorka u každé hodnoty uvádí konkrétní variantu a rok testu — výsledky novější generace se proto mohou výrazně lišit od starších verzí. Data pocházejí z jeho veřejné testovací databáze, která obsahuje měření za pevně kontrolovaných podmínek (ustálená rychlost, GPS verifikace, zaznamenaný stav baterie).
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 125 kW - 160 kW |
| Maximální rychlost | 150 - 170 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 7 - 8 s |
| Série | Scénic (RCB) (od 03/24) |
| Začátek výroby | RCB |
| Začátek výroby modelu | E-Tech Electric 170 Comfort Range |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1571mm |
| Šířka | 2085mm |
| Délka | 4470mm |
| Rozvor | 2785 mm |
| Objem kufru | 545 / - l |
| Hmotnost | 1822 - 1927/2340 - 2441 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 145 |
| Kombinovaná | 16 - 17l/100km |
| Město | 12 - 13 l/100km |
| Mimo město | 12 - 13 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 420 - 598 km |
| Dojezd WLTP | 420 - 598 km |
| Dojezd město | 559 - 787 km |
| Kapacita baterie hrubá | 60 - 87 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | 411 - 515 kg |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano (u části motorů) |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 053 000 Kč - 1 059 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1100 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Renault s modelem Scénic E-Tech Electric tvrdě vrací po období elektrického ticha.AutoWeek
- Velkorysý prostor pro rodinu s 545l kufrem a vynikající ergonomií
- Příjemné jízdní vlastnosti s dobrým komfortem i stabilitou
- Dojezd 400-500 km a strádná spotřeba 17-21 kWh/100 km
- Nabíjení maximálně 150 kW, ne vždy dosaženo
- Sporadické problémy s P-režimem
- Vyšší spotřeba v zimě (přes 21 kWh)