Francouzská automobilka Renault nabízí celkem 21 modelů, namátkově třeba Austral, Captur, Espace, Rafale nebo Mégane E-Tech Electric. R4 patří s délkou 4,144 metru k těm menším, šířka je pak 1,808 m, výška 1,552 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
R4 se vyrábí ve dvou různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z dubna 2026. Základní výbava Evolution startuje na 729 000 Kč, model je dostupný v 3 různých výbavách.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou E-Tech Electric 120 Urban Range Evolution. R4 se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem předních kol, pokud požadujete pohon 4x4, je třeba se poohlédnout jinde – v podobné cenové relaci například americká automobilka Ford nabízí Transit Connect VAN s motorem 2.0 EcoBlue AWD automat za 865 150 Kč.
Aktuální generace Renault R4 je v prodeji od roku 2025.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za E-Tech Electric 150 Comfort Range ve výbavě Evolution platili přibližně 8 805 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 203 600 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Renault R4 je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V dubnu 2026 bylo v ČR registrováno 2 kusy modelu Renault R4.
Za posledních 12 měsíců (od prosince 2022) bylo celkem registrováno 62 kusů. S rostoucím trendem registrací.
Značka Renault získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 7,3 z 10 a obsadila 27. místo z 39 značek.
Podle TÜV Reportu 2026 má značka Renault dlouhodobou průměrnou poruchovost 28,9 % (14. z 14 značek v žebříčku).
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 90 kW - 110 kW |
| Maximální rychlost | 150 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 8 - 9 s |
| Série | R4 (P01) (od 05/25) |
| Začátek výroby | P01 |
| Začátek výroby modelu | R4 E-Tech Electric 150 Comfort Range (52 kWh) |
| Třída vozidla | Malé auto |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1552mm |
| Šířka | 2020mm |
| Délka | 4144mm |
| Rozvor | 2624 mm |
| Objem kufru | 420 / - l |
| Hmotnost | 1485 - 1537/1895 - 1980 Kg |
| Poloměr otáčení | 10 |
| Světlá výška | 181 |
| Kombinovaná | 14 - 15l/100km |
| Město | 10 l/100km |
| Mimo město | 10 - 11 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 308 - 409 km |
| Dojezd WLTP | 308 - 409 km |
| Dojezd město | 427 - 571 km |
| Kapacita baterie hrubá | - |
| Kapacita baterie netto | 40 - 52 kWh |
| Hmotnost baterie | 237 - 297 kg |
| Technologie baterie | Lithium-nikl-mangan-kobalt (NMC) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano (u části motorů) |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 80 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 729 000 Kč - 853 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 750 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Renault 4 je hodnocen jako stylový a vysoce praktický elektromobil, který úspěšně modernizuje odkaz své historické předlohy. Oproti modelu R5 nabízí výrazně lepší přístup do kufru a více vnitřního prostoru, i když komfort sezení vzadu mírně omezuje výška podlahy.Fully Charged Show
- Okouzlující retro design s moderním zpracováním
- Vysoká praktičnost a prostorný interiér
- Sympatie vyvolaná kombinací osobnosti a elektrickým pohonem
- Dojezd limitovaný v zimních podmínkách
- Nabíjecí výkon průměrný v porovnání s konkurencí