Americká automobilka Cadillac nabízí celkem 6 modelů, namátkově třeba Escalade, Escalade ESV, Escalade V, LYRIQ nebo OPTIQ. LYRIQ patří s délkou 5,005 metru k těm větším, šířka je pak 1,977 m, výška 1,623 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
LYRIQ se vyrábí v jediné motorizaci. Cena je odhadnuta přepočtem z EUR při kurzu 26 Kč/EUR.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou 600 E4 AWD. LYRIQ je dostupný pouze ve variantě s pohonem všech kol, a to ve všech motorizacích.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za 600 E4 AWD ve výbavě 600 E4 AWD platili přibližně 22 275 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 515 000 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Cadillac LYRIQ je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 388 kW - - kW |
| Maximální rychlost | 210 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 5 - - s |
| Série | LYRIQ (L233-KS) (od 05/24) |
| Začátek výroby | L233-KS |
| Začátek výroby modelu | LYRIQ |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1623mm |
| Šířka | 2207mm |
| Délka | 5005mm |
| Rozvor | 3094 mm |
| Objem kufru | 588 / - l |
| Hmotnost | 2774 - -/3200 - - Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 22 - -l/100km |
| Město | 17 l/100km |
| Mimo město | 17 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 530 km |
| Dojezd WLTP | 530 km |
| Dojezd město | 690 km |
| Kapacita baterie hrubá | - |
| Kapacita baterie netto | 102 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium-nikl-mangan-kobalt (NMC) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vpředu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | - |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | - |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 2 158 000 Kč - 2 158 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 1587 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Test: Cadillac Lyriq – Také tento elektrický Cadillac spotřebuje hodně energieAutoWeek
- Impozantní design a elegantní interiér
- Velkorysý prostor a pohodlné sedačky
- 33palcový displej a kvalitní materiály
- Extrémně vysoká spotřeba (31,4 kWh/100 km)
- Váží téměř 2,7 tuny
- Nepřímé řízení bez kontaktu s vozovkou
- Dojezd jen 366 km v testu