Německá automobilka Porsche nabízí celkem 30 modelů, namátkově třeba Cayenne Coupé, Cayenne Coupé GTS, Cayenne, Cayenne Coupé Turbo nebo Cayenne Electric. Cayenne Coupé patří s délkou 4,93 metru k těm větším, šířka je pak 1,983 m, výška 1,678 m. Hodnoty průměrného SUV jsou pak 4,64 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,66 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde jsou kombinované sportovní vlastnosti s užitkovými (tedy SUV, sportovně užitkové auto). Vyznačují se vyšší světlou výškou, často bývají vybaveny pohonem 4x4. Hodí se tak například i na tahání přívěsů.
Cayenne Coupé se vyrábí ve čtyřech různých motorizacích. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z dubna 2026. Pokud preferujete benzínové motory, z nabízených motorizací budete nadšeni – Cayenne Coupé je totiž k dispozici pouze s agregáty spalující benzín. K zakoupení jsou ve výkonech 349, 464, 468 nebo 512 koní. Nejsilnější z nich (Coupé S E-Hybrid Tiptronic S) dosahuje maximální rychlosti 263 km/h a na stovku se dostane za 4 sekundy.
Dostupná je verze s osmistupňovou automatickou převodovkou Coupé Tiptronic S. Cayenne Coupé je dostupný pouze ve variantě s pohonem všech kol, a to ve všech motorizacích.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za Coupé Tiptronic S ve výbavě Cayenne Coupé platili přibližně 27 832 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 643 490 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Porsche Cayenne Coupé je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
Porsche Cayenne Coupé se skvěle hodí na tahání přívěsů, a to obzvlášť v kombinaci s motorizací Coupé Tiptronic S – brzděný přívěs zvládne až do hmotnosti 4 tuny. Tahání čehokoliv by tak měl zvládnout naprosto v pohodě.
Značka Porsche získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 7,6 z 10 a obsadila 20. místo z 39 značek.
| Palivo | Benzín |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 260 kW - 382 kW |
| Maximální rychlost | 248 - 273 Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 4 - 5 s |
| Série | Cayenne (PO536) (od 07/23) |
| Začátek výroby | PO536 |
| Začátek výroby modelu | Cayenne Coupé |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1678mm |
| Šířka | 2194mm |
| Délka | 4930mm |
| Rozvor | 2895 mm |
| Objem kufru | 592 / - l |
| Hmotnost | 2160 - 2530/2820 - 3120 Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 214 |
| Přední nájezdový úhel | 25 |
| Zadní nájezdový úhel | 22 |
| Přechodový úhel | 19 |
| Stoupavost | 100 |
| Hloubka brodění | 500 |
| Kombinovaná | 4 - 12l/100km |
| Město | 15 - 21 l/100km |
| Mimo město | 10 - 11 l/100km |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 83 km |
| Dojezd WLTP | 83 km |
| Dojezd město | 89 - 90 km |
| Kapacita baterie hrubá | 25 kWh |
| Kapacita baterie netto | 21 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | 135 km/h |
| Tepelné čerpadlo | - |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | SUV |
| Počet míst | 4 |
| Počet dveří | 5 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 2 696 350 Kč - 3 345 371 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 3500 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |
Porsche Cayenne GTS je hodnoceno jako ideální řidičská volba, která nabízí špičkovou ovladatelnost bez kompromisů v praktičnosti. Přestože v přímém zrychlení zaostává za konkurencí od BMW, jeho precizní podvozek a charakter motoru V8 z něj dělají výjimečný vůz.Throttle House
- 493 koní biturbo V8 s ohromující pružností
- Technologie převzatá z Cayenne Turbo GT
- Idealní rovnováha sportu a každodenní použitelnosti
- Cena 131 000 USD je velmi vysoká
- Hmotnost ovlivňuje dynamiku na okruhu
- Interiér se jen mírně liší od základního Cayenne
Recenzent hodnotí Porsche Cayenne GTS Coupé jako vizuálně velmi atraktivní SUV, které působí luxusním a sportovním dojmem. Oceňuje zejména vysokou kvalitu materiálů v interiéru a nečekanou prostornost pro posádku i přes svažující se střechu kupé. Celkový dojem z vozu je velmi pozitivní, podpořený pocitem robustnosti a precizního dílenského zpracování.MilesPerHr
- Dynamika jízdy posouvá hranice toho, co SUV dokáže - ohromující výkon V8 s 460 koňmi
- Sportovní podvozek s výbornou odezvou na řízení překvapí každého, kdo čeká těžkopádné SUV
- Prestižní interiér s perfektními materiály a skvělou ergonomií
- Cena výrazně přesahuje většinu konkurentů v segmentu
- Spotřeba V8 agregátu je vysoká i v každodenním provozu