Francouzská automobilka Peugeot nabízí celkem 24 modelů, namátkově třeba Boxer VAN, e-Expert Kombi, e-Partner VAN, e-Traveller nebo e-Boxer VAN. e-Partner VAN patří s délkou 4,753 metru k těm menším, šířka je pak 1,848 m, výška 1,812 m.
e-Partner VAN se vyrábí v jediné motorizaci. Cena je odhadnuta přepočtem z EUR při kurzu 26 Kč/EUR.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou e-Partner van. e-Partner VAN se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem předních kol, pokud požadujete pohon 4x4, je třeba se poohlédnout jinde – v podobné cenové relaci například americká automobilka Ford nabízí Tourneo Connect s motorem 2.0 EcoBlue Active AWD automat za 990 990 Kč.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za e-Partner van platili přibližně 10 126 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 234 120 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Peugeot e-Partner VAN je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V dubnu 2026 bylo v ČR registrováno 1 kus modelu Peugeot e-Partner VAN.
Za posledních 12 měsíců (od března 2025) bylo celkem registrováno 30 kusů. S rostoucím trendem registrací.
Značka Peugeot získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 6,4 z 10 a obsadila 34. místo z 39 značek.
Podle TÜV Reportu 2026 má značka Peugeot dlouhodobou průměrnou poruchovost 24,7 % (9. z 14 značek v žebříčku).
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 100 kW - - kW |
| Maximální rychlost | 135 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 11 - - s |
| Série | Partner (E) (od 08/24) |
| Začátek výroby | E |
| Začátek výroby modelu | Partner Kastenwagen XL (50 kWh) |
| Třída vozidla | Nižší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1812mm |
| Šířka | 2107mm |
| Délka | 4753mm |
| Rozvor | 2975 mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | 1741 - -/2450 - - Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 160 |
| Kombinovaná | 17 - -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 354 km |
| Dojezd WLTP | 354 km |
| Dojezd město | 499 km |
| Kapacita baterie hrubá | 50 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | minibus |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 150 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 981 000 Kč - 981 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 750 - - kg |
| Nebrzděný | - - - kg |