Italská automobilka Fiat nabízí celkem 18 modelů, namátkově třeba 500 Hybrid, 500e, 500e 3+1, Pandina nebo Pandina Cross. Topolino patří s délkou 2,535 metru k těm menším, šířka je pak 1,4 m, výška 1,53 m. Hodnoty průměrného hatchbacku jsou pak 4,19 m na délku, 1,78 m na šířku a 1,48 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde je prostor pro cestující a pro zavazadla spojený, tj. zadní dveře poskytují přístup do zavazadelníku. V zásadě se tvarem neliší od vozů combi, liší se hlavně velikostí zavazadelníku a absencí třetí řady oken. Vozy kombi jsou tak praktičtější, hatchbacky zase vynikají v kompaktnosti a jsou vhodnější do města.
Topolino se vyrábí v jediné motorizaci. Cena je odhadnuta přepočtem z EUR při kurzu 26 Kč/EUR.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou Dolcevita. Topolino se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem předních kol, pokud požadujete pohon 4x4, je třeba se poohlédnout jinde – v podobné cenové relaci například rumunská automobilka Dacia nabízí Duster s motorem hybrid-G 150 4x4 za 645 900 Kč.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za Dolcevita platili přibližně 2 653 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 61 360 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu Fiat Topolino je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Operativní leasing Fiat Finance v sobě zahrnuje i havarijní pojištění, silniční daň, povolený nájezd km (nejčastěji 10-30 tisíc ročně) a ve full-service variantě také pneumatiky a servis. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V březnu 2026 bylo v ČR registrováno 1 kus modelu Fiat Topolino.
Za posledních 8 měsíců (od června 2020) bylo celkem registrováno 8 kusů.
Značka Fiat získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 7,5 z 10 a obsadila 23. místo z 39 značek.
Fiat Topolino přijíždí jako stylový elektrický čtyřkolář, který svou hravou estetikou a kompaktními rozměry dokonale maskuje fakt, že technicky vychází z kontroverzního Citroënu Ami. Testy se shodují, že tento „malý myšák“ s titěrnou 5,5kWh baterií a elektromotorem o výkonu pouhých 8 koní (6 kW) je spíše módním doplňkem a „letní hračkou“ než plnohodnotným dopravním prostředkem, což podtrhuje i maximální rychlost omezená na pouhých 45 km/h. Přestože dojezd kolem 75 kilometrů a absence klasických dveří u verze Dolcevita, kde je nahrazují stylová pletená lana, mohou působit neprakticky, odborníci vyzdvihují neuvěřitelný šarm vozu a jeho schopnost proplétat se nejrušnějšími metropolemi s naprostou lehkostí. Kritika se sice snáší na vachrlatou stabilitu v prudších zatáčkách, která může při neopatrnosti vést až k převrácení, a dynamiku, kterou by v nadsázce mohl ohrozit i zdatnější hlodavec, ovšem jako stylová alternativa ke skútrům, kterou mohou v některých zemích řídit teenageři už od 14 let, si Topolino odváží vesměs sympatizující hodnocení. Ve výsledku je tento italský prcek vnímán jako neodolatelný manifest moderní městské mobility pro ty, kteří nikam nespěchají a chtějí u toho za každou cenu vypadat šik.
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | FWD |
| Výkon | 6 kW - - kW |
| Maximální rychlost | 45 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | - - - s |
| Série | Topolino (od 11/23) |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | Topolino |
| Třída vozidla | Lehké čtyřkolové vozidlo |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1530mm |
| Šířka | 1536mm |
| Délka | 2535mm |
| Rozvor | 1730 mm |
| Objem kufru | 63 / - l |
| Hmotnost | 562 - -/700 - - Kg |
| Poloměr otáčení | 7 |
| Světlá výška | 150 |
| Kombinovaná | - - -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 75 km |
| Dojezd WLTP | 75 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 7 kWh |
| Kapacita baterie netto | 5 kWh |
| Hmotnost baterie | 65 kg |
| Technologie baterie | Lithium |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | hatchback |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | bubnové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 257 000 Kč - 257 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - - - kg |
| Nebrzděný | - - - kg |
Fiat Topolino 2025 v testu: Jaké je řídit plážovou kabinku na kolechthedrive.com
- Výjimečná manévrovatelnost v přeplněných evropských městech
- Okouzlující retro design s praktickými moderními prvky
- Lehká konstrukce (480 kg) zlepšuje ovladatelnost
- Velmi omezený dojezd (pouze 75 km)
- Minimální výkon (6 kW / 8 PS) a slabá akcelerace
- Primitivní palubní deska a chybějící základní výbava
- Nevhodné pro dálniční jízdu nebo chladné klima
Test: Fiat Topolino - jak ti něžně hledí do očí, je hodně vzdálený od autaAutoWeek
- Kompaktní rozměry - snadné parkování
- Ideální pro městské použití
- Retro design a kouzlo
- Nízká maximální rychlost 45 km/h
- Omezený dojezd 75 km
- Levné plastové materiály interiéru
- Chybí bezpečnostní prvky (airbagy, ABS)
Fiat Topolino v testu: Roztomilé elektrické plážové autíčkocaptainelectro.com
- Roztomilý a hravý design, který okamžitě získává srdce
- Ideální pro krátké letní výlety a městský provoz
- Nulové lokální emise a snadné nabíjení
- Maximální rychlost jen 45 km/h — nevhodný na silnice vyšší třídy
- Sběratelská edice dostupná pouze ve Francii a Itálii
- Vysoká cena (~15 800 USD) vzhledem k výbavě a výkonu