Čínská automobilka MG nabízí celkem 5 modelů: Cyberster, HS, MG3, MGS5 EV nebo ZS. Cyberster patří s délkou 4,535 metru k těm větším, šířka je pak 1,913 m, výška 1,329 m. Hodnoty průměrného roadsteru jsou pak 4,5 m na délku, 1,91 m na šířku a 1,29 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů často bez střechy a pouze se dvěmi sedadly.
Cyberster se vyrábí v jediné motorizaci. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z ledna 2026.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou GT. Cyberster se momentálně vyrábí pouze ve variantě s pohonem zadních kol, pokud požadujete pohon 4x4, je třeba se poohlédnout jinde – v podobné cenové relaci například německá automobilka Mercedes-Benz nabízí CLE Coupé s motorem 300 Coupé AMG Line 4MATIC 9G-TRONIC za 1 766 600 Kč.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za GT ve výbavě Trophy platili přibližně 18 167 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 420 050 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu MG Cyberster je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
V březnu 2026 bylo v ČR registrováno 1 kus modelu MG Cyberster.
Za posledních 9 měsíců (od prosince 2024) bylo celkem registrováno 17 kusů.
Značka MG získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 5,9 z 10 a obsadila 38. místo z 39 značek.
MG Cyberster představuje pro kdysi tradiční britskou, dnes však čínským koncernem SAIC vlastněnou značku naprosto zásadní milník a oslavu jejího stého výročí, která do světa elektromobility přináší tolik chybějící formát klasického roadsteru. Nový model poutá obrovskou pozornost především svým nádherným vzhledem s dramatickými křivkami, k nimž přidává nejen na danou cenovou třídu překvapivě luxusně zpracovaný interiér, ale také vysoce efektní vyklápěcí dveře. Zákazníci mohou vybírat mezi jednomotorovou specifikací Trophy a vrcholnou dvoumotorovou variantou GT osazenou 77kWh baterií, která na všechna čtyři kola posílá ohromující výkon 510 koní. I přes takto masivní sílu na papíře však vůz v praxi poněkud doplácí na chybějící dynamické charisma a podle britských kolegů se ukazuje spíše jako velmi rychlé a pohodlné křižující gétéčko nežli extrémní sportovec s vybroušenou ovladatelností pro ty nejnáročnější řidiče. Přestože se tedy nejedná o po všech směrech dokonalé řidičské náčiní a čistě elektrický původ může některé skalní nadšence odrazovat, shodná hodnocení sedm bodů z deseti jasně ukazují, že jde o mimořádně atraktivní a vřele doporučovaný „halo car“, jenž automobilce velmi sebevědomě vrací po letech ztracenou prestiž.
Norský youtuber Bjørn Nyland model otestoval celkem 10× v letech 2024 napříč 5 variantami a generacemi. Nejlepší naměřené hodnoty: při 90 km/h 178 Wh/km (dosah 404 km) (heater off), při 120 km/h 246 Wh/km (dosah 293 km) (heater off), 1000km challenge 10 h 20 min (průměr 96,8 km/h) (Cyberster, 2024), špičkový výkon DC nabíjení 143 kW (77 kWh). Závorka u každé hodnoty uvádí konkrétní variantu a rok testu — výsledky novější generace se proto mohou výrazně lišit od starších verzí. Data pocházejí z jeho veřejné testovací databáze, která obsahuje měření za pevně kontrolovaných podmínek (ustálená rychlost, GPS verifikace, zaznamenaný stav baterie).
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | RWD |
| Výkon | 250 kW - - kW |
| Maximální rychlost | 195 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 5 - - s |
| Série | Cyberster (EC3A) (od 03/25) |
| Začátek výroby | EC3A |
| Začátek výroby modelu | Cyberster Single Motor |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1329mm |
| Šířka | 2110mm |
| Délka | 4535mm |
| Rozvor | 2690 mm |
| Objem kufru | 200 / 249 l |
| Hmotnost | 1960 - -/2110 - - Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | 116 |
| Kombinovaná | 19 - -l/100km |
| Město | 12 l/100km |
| Mimo město | 12 l/100km |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 507 km |
| Dojezd WLTP | 507 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 77 kWh |
| Kapacita baterie netto | 74 kWh |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | Nikl-kobalt-mangan (NCM) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vlevo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | - |
| Vehicle-to-Load (V2L) | Ano (u části motorů) |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | roadster |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 1 639 990 Kč - 1 639 990 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - - - kg |
| Nebrzděný | - - - kg |
MG Cyberster 2026 v testu: kompletní recenzeautocar.co.uk
- Nůžkové dveře přitahují pozornost na každém parkovišti
- Dobrá každodenní použitelnost, dojezd a objem kufru
- Cenová výhodnost proti spalovacím sporťákům
- Vysoká pozice za volantem nevyhovuje s otevřenou střechou
- Infotainment a ADAS systémy rozptylují a frustrují
- Nerovnoměrné chování karoserie na klikatých silnicích
MG Cyberster (2025): první jízdní dojmy s 510koňovým roadsteremmotor1.com
- Nádherný design, který nezapadne do šedi
- Výborný komfort jízdy a kvalitní interiér
- Praktický kufr 249 l na roadster
- Chybí ostrá sportovní dynamika — spíše gran turismo než sporťák
- Řízení bez dostatečné zpětné vazby
- Podvozek se na nerovném povrchu chová neklidně
- Veliká spotřeba energie při sportovní jízdě