Automobilka DR nabízí celkem 1 model: DR PK8. DR PK8 patří s délkou 5,315 metru k těm menším, šířka je pak 1,83 m, výška 1,815 m.
DR PK8 se vyrábí v jediné motorizaci. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z února 2026.
DR PK8 je dostupný pouze ve variantě s pohonem všech kol, a to ve všech motorizacích.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za DR PK8 Diesel platili přibližně 8 949 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 206 880 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu DR PK8 je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
DR PK8 se skvěle hodí na tahání přívěsů, a to obzvlášť v kombinaci s motorizací DR PK8 Diesel – brzděný přívěs zvládne až do hmotnosti 4 tuny. Tahání čehokoliv by tak měl zvládnout naprosto v pohodě.
V březnu 2026 bylo v ČR registrováno 2 kusy modelu DR PK8.
Za posledních 8 měsíců (od listopadu 2024) bylo celkem registrováno 10 kusů. S rostoucím trendem registrací.
| Palivo | Diesel |
| Převodovka | Manuální |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 100 kW - - kW |
| Maximální rychlost | - - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | - - - s |
| Série | - |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | - |
| Třída vozidla | Pickup |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1815mm |
| Šířka | -mm |
| Délka | 5315mm |
| Rozvor | 3090 mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | 2040 - -/2870 - - Kg |
| Poloměr otáčení | - |
| Světlá výška | - |
| Kombinovaná | 11 - -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Euro 6 |
| CO2 | - g/km |
| typ | pickup |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | - |
| Zadní brzdy | - |
| Přední odpružení | - |
| Zadní odpružení | - |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 867 000 Kč - 867 000 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 3500 - - kg |
| Nebrzděný | - - - kg |