Německá automobilka BMW nabízí celkem 63 modelů, namátkově třeba i3, i5, i5 M Performance, i7 nebo i7 M Performance. i5 M Performance patří s délkou 5,06 metru k těm větším, šířka je pak 1,9 m, výška 1,505 m. Hodnoty průměrného sedanu jsou pak 4,93 m na délku, 1,89 m na šířku a 1,47 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů, kde je oddělen zavazadelník od prostoru pro cestující.
i5 M Performance se vyrábí v jediné motorizaci. Uvedená cena vychází z oficiálního českého ceníku výrobce z ledna 2026.
Dostupná je verze s automatickou převodovkou M60 xDrive. i5 M Performance je dostupný pouze ve variantě s pohonem všech kol, a to ve všech motorizacích.
Při financování úvěrem se sazbou od 3,99 % p. a. byste za M60 xDrive platili přibližně 26 395 Kč měsíčně po dobu 10 let, celkové navýšení by bylo 610 300 Kč. Přesnou splátku si můžete spočítat v kalkulačce níže. Zajímavou variantou financování vozu BMW i5 M Performance je operativní leasing, a to zejména ve variantě full-service, kde s vozem nejsou spojené žádné další náklady na provoz kromě paliva. Operativní leasing BMW Financial Services v sobě zahrnuje i havarijní pojištění, silniční daň, povolený nájezd km (nejčastěji 10-30 tisíc ročně) a ve full-service variantě také pneumatiky a servis. Nechte si spočítat nabídku operativního leasingu přesně podle vašich představ.
Značka BMW získala v průzkumu spolehlivosti Consumentenbond (2026) hodnocení 8,1 z 10 a obsadila 12. místo z 39 značek.
Podle TÜV Reportu 2026 má značka BMW dlouhodobou průměrnou poruchovost 25,1 % (10. z 14 značek v žebříčku).
BMW Group oznámila 5. května 2026 výrobu svého dvoumiliontého plně elektrického vozu. Jubilejní kus je právě BMW i5 M60 xDrive Sedan v barvě Tanzanite Blue, který sjel z linky bavorské továrny v Dingolfingu a poputuje k zákazníkovi ve Španělsku. Pro srovnání, první milion BMW Group ohlásila v prvním čtvrtletí 2024 - druhý milion tedy automobilka stihla zhruba za dva roky.
Dingolfing dnes vyrábí nejširší nabídku elektromobilů ve výrobní síti BMW Group: kromě i5 Sedan a Touring jsou to také iX a vlajková i7. Více v článku BMW Group má 2 miliony elektromobilů.
| Palivo | Elektřina |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 442 kW - - kW |
| Maximální rychlost | 230 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 3 - - s |
| Série | i5 (G60) (od 10/23) |
| Začátek výroby | G60 |
| Začátek výroby modelu | i5 M60 |
| Třída vozidla | Vyšší střední třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1505mm |
| Šířka | 2156mm |
| Délka | 5060mm |
| Rozvor | 2995 mm |
| Objem kufru | 490 / - l |
| Hmotnost | 2370 - -/2895 - - Kg |
| Poloměr otáčení | 11 |
| Světlá výška | 136 |
| Kombinovaná | 17 - -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Elektromobil |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 540 km |
| Dojezd WLTP | 540 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 83 kWh |
| Kapacita baterie netto | 81 kWh |
| Hmotnost baterie | 550 kg |
| Technologie baterie | Nikl-kobalt-mangan (NCM) |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | Typ 2 |
| Typ DC konektoru | CCS |
| Pozice nabíjecího portu | Vzadu vpravo |
| Max. rychlost el. režim | - |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | sedan |
| Počet míst | 5 |
| Počet dveří | 4 |
| Zatížení střechy | 75 |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vzduchové |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | 2 557 100 Kč - 2 557 100 Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | 2000 - - kg |
| Nebrzděný | 750 - - kg |