Britská automobilka Aston Martin nabízí celkem 6 modelů, namátkově třeba DB12 Coupé, Vantage Coupé, Valhalla, Vanquish Coupé nebo DBX707. Valhalla patří s délkou 4,748 metru k těm větším, šířka je pak 2,014 m, výška 1,161 m. Hodnoty průměrného coupé jsou pak 4,74 m na délku, 1,93 m na šířku a 1,34 m na výšku. Karoserií se řadí do kategorie vozů velmi sportovního charakteru, nejčastěji třídvéřové absentující B sloupek.
Valhalla se vyrábí v jediné motorizaci. Cena je odhadnuta přepočtem z EUR při kurzu 26 Kč/EUR. Pokud preferujete benzínové motory, z nabízených motorizací budete nadšeni – Valhalla je totiž k dispozici pouze s agregáty spalující benzín. K zakoupení jsou ve výkonu 1063 koní. Nejsilnější z nich (793kW 2025) dosahuje maximální rychlosti 350 km/h a na stovku se dostane za 2 sekundy.
Dostupná je verze s osmistupňovou automatickou převodovkou 793kW 2025. Valhalla je dostupná pouze ve variantě s pohonem všech kol, a to ve všech motorizacích.
V prosinci 2025 bylo v ČR registrováno 1 kus modelu Aston Martin Valhalla.
| Palivo | Benzín |
| Převodovka | Automatická |
| Poháněná náprava | 4x4 |
| Výkon | 793 kW - - kW |
| Maximální rychlost | 350 - - Km/h |
| Zrychlení na 100 Km/h | 2 - - s |
| Série | Valhalla (od 10/25) |
| Začátek výroby | - |
| Začátek výroby modelu | Valhalla |
| Třída vozidla | Luxusní třída |
| Interní označení výrobce | - |
| Výška | 1161mm |
| Šířka | 2208mm |
| Délka | 4748mm |
| Rozvor | 2760 mm |
| Objem kufru | - / - l |
| Hmotnost | 1655 - -/- - - Kg |
| Poloměr otáčení | 12 |
| Světlá výška | 109 |
| Kombinovaná | - - -l/100km |
| Město | - |
| Mimo město | - |
| Emisní norma | Euro 6e-bis |
| CO2 | - g/km |
| Elektrický dojezd | 15 km |
| Dojezd WLTP | 15 km |
| Dojezd město | - |
| Kapacita baterie hrubá | 6 kWh |
| Kapacita baterie netto | - |
| Hmotnost baterie | - |
| Technologie baterie | - |
| Nabíjecí výkon AC | - |
| Nabíjecí výkon DC | - |
| Typ AC konektoru | - |
| Typ DC konektoru | - |
| Pozice nabíjecího portu | - |
| Max. rychlost el. režim | 130 km/h |
| Tepelné čerpadlo | Ano (u části motorů) |
| Vehicle-to-Load (V2L) | - |
| AC nabíjecí kabel v balení | Ano (u části motorů) |
| Typ vytápění | - |
| typ | coupe |
| Počet míst | 2 |
| Počet dveří | 2 |
| Zatížení střechy | - |
| Přední brzdy | kotoučové |
| Zadní brzdy | kotoučové |
| Přední odpružení | vinuté pružiny |
| Zadní odpružení | vinuté pružiny |
| Adaptivní brzdová světla | - |
| Systém nouzového brzdění | - |
| Parkovací senzory | - |
| Kontrola trakce | - |
| Typ monitorování tlaku v pneumatikách | - |
| Navigační systém | - |
| Cena | NaN Kč - NaN Kč |
| Minimální výbava |
| Brzděný | - - - kg |
| Nebrzděný | - - - kg |